Oferta /

Drzwi harmonijkowe

drzwi tarasowe aluminiowe

Składane drzwi przesuwne to maksymalne otwarcie i niczym nie ograniczony widok.  Można dzięki nim można niemal dosłownie zlikwidować barierę pomiędzy wnętrzem budynku, a jego otoczeniem. 

Drzwi wykonywane są w oparciu o system profili aluminiwych MB-86 Fold Line HD Aluprof gwarantujący wysokie parametry techniczne oraz umożliwiający wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach. Drzwi harmonijkowe mogą być otwierane zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz budynku, z dowolnym układem konfiguracji skrzydeł. Wszystko z myślą o spełnieniu wysokich wymagań użytkowników, architektów i inwestorów

CHARAKTERYSTYKA

Dostępne rozwiązania

narożne, panoramiczne do 8 skrzydeł

Wysoka izolacyjność termiczna konstrukcji 

przekładki termiczne o szer. 24 mm – 34 mm

Schematy otwierania drzwi (układy otwierane na zewnątrz i do wewnątrz)

3-3-0; 3-2-1; 4-3-1; 4-4-0; 5-4-1;
5-3-2

Duże gabaryty konstrukcji 

wys. skrzydeł do 3000 mm i szer. 700-1200 mm

Duży zakres szklenia

szyby jedno- i dwukomorowe, o podwyższonej izolacyjności akustycznej, odporne na włamanie

Design

Wyjątkowe i nieograniczone opcje aranżacji zapewnione przez możliwość zastosowania lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

zOBACZ TAKŻE

aKCESORIA DO OKIEN I DRZWI

KLAMKI

Klamki są nieodłącznym elementem okien, który wpływa na estetykę i charakter. Zobacz bogatą ofertę klamek w nowoczesnym i tradycyjnym designie i dobierz ich funkcjonalności do swoich potrzeb.

SZYBY

Szyby zajmują największą powierzchnię w oknach,  dlatego ich właściwy wybór jest kluczowy dla zachowaniu komfortu termicznego i akustycznego budynku. Zobacz jakie oferujemy typy szkła i pakietów szybowych.

mOSKITIERY

W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery, które chronią przed owadami, komarami i muszkami, zapewniając jednocześnie swobodę wentylacji i widok na otoczenie. Poznaj ich typy i zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach. 

OKUCIA

Za funkcjonalność i bezpieczeństwo okien i drzwi odpowiadają okucia, które umożliwiają otwieranie, uchylanie czy przesuwanie skrzydeł. Możesz być pewien, że wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców i będą bezproblemowo działać przez wiele lat.

nawiewniki

Właściwy przepływ powietrza to zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki nawiewnikom montowanym w oknach nie musisz się martwić o wietrzenie. Zobacz jak nawiewniki spowodują, że w Twoim domu będzie zawsze świeże powietrze.

parapety

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i te montowane od środka mogą być wykonane w wielu różnych opcjach materiałów i kolorów. Sprawdź, które będą najlepiej pasować do Twoich okien.

Kompleksowa obsługa

Montaż OKIEN I DRZWI

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz, jak produkujemy Twoje okna

Odtwórz wideo