Oferta
/
/
/

Drzwi przesuwne SLIDE

drzwi tarasowe aluminiowe

Drzwi przesuwne, szczególnie o dużych gabarytach, wizualnie „powiększają” powierzchnię mieszkalną poprzez łączenie jej z zewnętrznym tarasem lub ogrodem. Wysokie przesuwne przeszklenia o wyjątkowej sztywności i stabilności konstrucji wyprodukowane w oparciu o system MB-59 Slide Aluprof, który przeznaczony jest do wykonywania drzwi przesuwnych z izolacją termiczną.

Możliwość wykonania konstrukcji ze szkleniem jedno- lub dwukomorowym, w tym także akustycznym lub antywłamaniowym, w dwóch wariantach termoizolacji: ST i HI. Zakres dostępnych profili obejmuje ościeżnice dwu- oraz trzyszynowe. 

CHARAKTERYSTYKA

Przepuszczalność powietrza

klasa 3, PN-EN 12207:2001

Wodoszczelność

klasa 6A, PN-EN 12208:2001

Odporność na obciążenie wiatrem

klasa C3, PN-EN 12210:2001

Dopuszczalne gabaryty skrzydeł drzwi

wys. do 2,6 m, szer. do 1,8 m, max. ciężar skrzydła do 160 g

Współczynnik Uf

od 1,9 W/m2K

Grubość szklenia

10,5 mm – 42 mm

Głębokość ramy

120 mm (profil 2-szybowy), 199 mm (profil 3-szybowy)

Dostępne schematy otwierania

A + D + C

Design

Wyjątkowe i nieograniczone opcje aranżacji zapewnione przez możliwość zastosowania lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

zOBACZ TAKŻE

aKCESORIA DO OKIEN I DRZWI

KLAMKI

Klamki są nieodłącznym elementem okien, który wpływa na estetykę i charakter. Zobacz bogatą ofertę klamek w nowoczesnym i tradycyjnym designie i dobierz ich funkcjonalności do swoich potrzeb.

SZYBY

Szyby zajmują największą powierzchnię w oknach,  dlatego ich właściwy wybór jest kluczowy dla zachowaniu komfortu termicznego i akustycznego budynku. Zobacz jakie oferujemy typy szkła i pakietów szybowych.

mOSKITIERY

W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery, które chronią przed owadami, komarami i muszkami, zapewniając jednocześnie swobodę wentylacji i widok na otoczenie. Poznaj ich typy i zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach. 

OKUCIA

Za funkcjonalność i bezpieczeństwo okien i drzwi odpowiadają okucia, które umożliwiają otwieranie, uchylanie czy przesuwanie skrzydeł. Możesz być pewien, że wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców i będą bezproblemowo działać przez wiele lat.

nawiewniki

Właściwy przepływ powietrza to zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki nawiewnikom montowanym w oknach nie musisz się martwić o wietrzenie. Zobacz jak nawiewniki spowodują, że w Twoim domu będzie zawsze świeże powietrze.

parapety

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i te montowane od środka mogą być wykonane w wielu różnych opcjach materiałów i kolorów. Sprawdź, które będą najlepiej pasować do Twoich okien.

Kompleksowa obsługa

Montaż OKIEN I DRZWI

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz, jak produkujemy twoje okna

Odtwórz wideo