Oferta /

Okna obrotowe

okna ALUMINIOWE

Nowoczesne okna z izolacją termiczną i akustyczną o poziomej lub pionowej osi obrotu produkowane są w oparciu o system MB-60 Pivot Aluprof. Okna tego typu przeznaczone są do wbudowania w otwory w murze, jak i do montażu w fasadach słupowo-ryglowych.

Szerokie zakresy wymiarowe dla skrzydeł okien obrotowych pozwalają na dużą swobodę projektową. Zamontowane specjalistyczne zawiasy gwarantują obrót skrzydła od 0 do 180 stopni. Mogą być opcjonalnie wyposażone w blokadę otwarcia skrzydła.

CHARAKTERYSTYKA

Przepuszczalność powietrza

klasa 4

Wodoszczelność

klasa E900; EN: 1027:2001; EN: 12208:2001

Odporność na obciążenie wiatrem

klasa C3; EN: 12211:2001; EN: 12210:2001

Zakresy wymiarowe dla skrzydeł okien obrotowych

okno z poziomą osią obrotu wys. 800 – 2000 mm i szer. 500 – 2400 mm.

Max. ciężar

180 kg

Zastosowanie

do wbudowania w otwory w murze, do zamocowania w fasadzie słupowo-ryglowej

Design

Wyjątkowe i nieograniczone opcje aranżacji zapewnione przez możliwość zastosowania lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

DO POBRANIA

zOBACZ TAKŻE

aKCESORIA DO OKIEN

KLAMKI

Klamki są nieodłącznym elementem okien, który wpływa na estetykę i charakter. Zobacz bogatą ofertę klamek w nowoczesnym i tradycyjnym designie i dobierz ich funkcjonalności do swoich potrzeb.

SZYBY

Szyby zajmują największą powierzchnię w oknach,  dlatego ich właściwy wybór jest kluczowy dla zachowaniu komfortu termicznego i akustycznego budynku. Zobacz jakie oferujemy typy szkła i pakietów szybowych.

MOSKITIERY

W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery, które chronią przed owadami, komarami i muszkami, zapewniając jednocześnie swobodę wentylacji i widok na otoczenie. Poznaj ich typy i zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach. 

OKUCIA

Za funkcjonalność i bezpieczeństwo okien i drzwi odpowiadają okucia, które umożliwiają otwieranie, uchylanie czy przesuwanie skrzydeł. Możesz być pewien, że wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców i będą bezproblemowo działać przez wiele lat.

nawiewniki

Właściwy przepływ powietrza to zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki nawiewnikom montowanym w oknach nie musisz się martwić o wietrzenie. Zobacz jak nawiewniki spowodują, że w Twoim domu będzie zawsze świeże powietrze.

parapety

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i te montowane od środka mogą być wykonane w wielu różnych opcjach materiałów i kolorów. Sprawdź, które będą najlepiej pasować do Twoich okien.

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz, jak produkujemy twoje okna

Odtwórz wideo