Oferta /

Okna przesuwne

okna ALUMINIOWE

Rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się tam, gdzie nie ma miejsca na skrzydła rozwierno-uchylne, a które można wbudowywać w ściany murowane, fasady aluminiowe, ogrody zimowe lub zabudowy witrynowe. Produkowane w oparciu o systemy profili aluminiowych MB-59S lub MB-59S  Casement Aluprof.

Gwarantują nieograniczone możliwości aranżacji w różnych wariantach zabudowy: od 2 do 6 modułów.

Dzięki zastosowaniu pakietów szybowych o grubości do 26 mm oraz tworzywowych przekładek termicznych  zapewniają  zachowanie bardzo dobrych parametrów izolacji termicznej, a uszczelki ślizgowe w postaci szczotek lub z elastomeru termoplastycznego TPE oraz uszczelki przymykowe i przyszybowe z EPDM umożliwiają uzyskanie wysokiej szczelności konstrukcji.

CHARAKTERYSTYKA

Zastosowanie

drzwi i okna przesuwne z izolacją termiczną, do wbudowania w ściany murowane, fasady aluminiowe, ogrody zimowe, zabudowy witrynowe

Max. gabaryty skrzydeł

wys. 2600 mm, szer. 1800 mm

Warianty zabudowy

od 2 do 6 modułów

Głębokość konstrukcyjna kształtowników skrzydeł

37 mm (oprócz kształtowników poziomych w MB-Slide ST)

Głębokość konstrukcyjna kształtowników ościeżnic

50 mm (szyny 2 torowe) i 97 mm (szyny 3 torowe)

Max. ciężar

160 kg

Design

Wyjątkowe i nieograniczone opcje aranżacji zapewnione przez możliwość zastosowania lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

DO POBRANIA

zOBACZ TAKŻE

aKCESORIA DO OKIEN

KLAMKI

Klamki są nieodłącznym elementem okien, który wpływa na estetykę i charakter. Zobacz bogatą ofertę klamek w nowoczesnym i tradycyjnym designie i dobierz ich funkcjonalności do swoich potrzeb.

SZYBY

Szyby zajmują największą powierzchnię w oknach,  dlatego ich właściwy wybór jest kluczowy dla zachowaniu komfortu termicznego i akustycznego budynku. Zobacz jakie oferujemy typy szkła i pakietów szybowych.

MOSKITIERY

W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery, które chronią przed owadami, komarami i muszkami, zapewniając jednocześnie swobodę wentylacji i widok na otoczenie. Poznaj ich typy i zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach. 

OKUCIA

Za funkcjonalność i bezpieczeństwo okien i drzwi odpowiadają okucia, które umożliwiają otwieranie, uchylanie czy przesuwanie skrzydeł. Możesz być pewien, że wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców i będą bezproblemowo działać przez wiele lat.

nawiewniki

Właściwy przepływ powietrza to zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki nawiewnikom montowanym w oknach nie musisz się martwić o wietrzenie. Zobacz jak nawiewniki spowodują, że w Twoim domu będzie zawsze świeże powietrze.

parapety

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i te montowane od środka mogą być wykonane w wielu różnych opcjach materiałów i kolorów. Sprawdź, które będą najlepiej pasować do Twoich okien.

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz, jak produkujemy twoje okna

Odtwórz wideo