Oferta /

Okna industrialne

OKNA ALUMINIOWE

Konstrukcja aluminiowa w stylistyce profili stalowych nadaje industrialny, nowoczesny charakter. Smukła linia gwarantowana przez zastososowanie profili aluminiowych Max Light DESIGN Aliplast sprawia, że minimalna widoczna na zewnątrz szerokość ościeżnicy i skrzydła wynosi 35 mm.

Okna industrialne mogą być wykonane jako okna stałe, okna otwierane: jedno- lub dwuskrzydłowe z możliwością uchylenia, otwierane do wewnątrz oraz  drzwi balkonowe otwierane do wewnątrz oraz na zewnątrz (z progiem i bez progu).

 

CHARAKTERYSTYKA

Przepuszczalność powietrza

klasa 4; EN: 12207

Wodoszczelność

klasa E1650; EN 12208

Odporność na obciążenie wiatrem

klasa C5; EN 12210

Izolacyjność termiczna

Uf od 1,8 W/m2K

Głębokość ościeżnicy 

83 mm

Głębokość skrzydła

92 mm

Grubość szklenia 

do 59 mm

Izolacyjność termiczna

Uf od 1,8 W/m2K

Design

Wyjątkowe i nieograniczone opcje aranżacji zapewnione przez możliwość zastosowania lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

DO POBRANIA

zOBACZ TAKŻE

aKCESORIA DO OKIEN

KLAMKI

Klamki są nieodłącznym elementem okien, który wpływa na estetykę i charakter. Zobacz bogatą ofertę klamek w nowoczesnym i tradycyjnym designie i dobierz ich funkcjonalności do swoich potrzeb.

SZYBY

Szyby zajmują największą powierzchnię w oknach,  dlatego ich właściwy wybór jest kluczowy dla zachowaniu komfortu termicznego i akustycznego budynku. Zobacz jakie oferujemy typy szkła i pakietów szybowych.

MOSKITIERY

W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery, które chronią przed owadami, komarami i muszkami, zapewniając jednocześnie swobodę wentylacji i widok na otoczenie. Poznaj ich typy i zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach. 

OKUCIA

Za funkcjonalność i bezpieczeństwo okien i drzwi odpowiadają okucia, które umożliwiają otwieranie, uchylanie czy przesuwanie skrzydeł. Możesz być pewien, że wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców i będą bezproblemowo działać przez wiele lat.

nawiewniki

Właściwy przepływ powietrza to zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki nawiewnikom montowanym w oknach nie musisz się martwić o wietrzenie. Zobacz jak nawiewniki spowodują, że w Twoim domu będzie zawsze świeże powietrze.

parapety

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i te montowane od środka mogą być wykonane w wielu różnych opcjach materiałów i kolorów. Sprawdź, które będą najlepiej pasować do Twoich okien.

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz, jak produkujemy twoje okna

Odtwórz wideo