Oferta /

Okna z balustradą

OKNA ALUMINIOWE

Szklana balustrada montowana z oknem, bezpieczna i nieograniczająca widoku. Balustrady zewnętrzne powstają w oparciu o system profili aluminiowych MB-GLASS BARRIER Aluprof i służą do zabezpieczania przed wypadnięciem w wysokich oknach otwieranych. Dodatkowo stanowią przegrodę obniżającą hałas dochodzący z zewnątrz. Zamocowane na oknach aluminiowych mogą być idealnie dostosowane do nich kolorystyką.

CHARAKTERYSTYKA

Zastosowanie

w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, pomieszczeniach użyteczności publicznej

Wykończenie

górna krawędź szyby zabezpieczona listwą z aluminium lub ze stali nierdzewnej

Mocowanie

bezpośrednio do profili okna

Wypełnienie

z szyb klejonych od 8,8 do 20,8 mm

Dostęp światła 

szklane wypełnienia nie ograniczają dostępu światła do wnętrza

Montaż

możliwość zamontowania na konstrukcji jedno- i dwuskrzydłowych

Design

Wyjątkowe i nieograniczone opcje aranżacji zapewnione przez możliwość zastosowania lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

DO POBRANIA

zOBACZ TAKŻE

aKCESORIA DO OKIEN

KLAMKI

Klamki są nieodłącznym elementem okien, który wpływa na estetykę i charakter. Zobacz bogatą ofertę klamek w nowoczesnym i tradycyjnym designie i dobierz ich funkcjonalności do swoich potrzeb.

SZYBY

Szyby zajmują największą powierzchnię w oknach,  dlatego ich właściwy wybór jest kluczowy dla zachowaniu komfortu termicznego i akustycznego budynku. Zobacz jakie oferujemy typy szkła i pakietów szybowych.

MOSKITIERY

W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery, które chronią przed owadami, komarami i muszkami, zapewniając jednocześnie swobodę wentylacji i widok na otoczenie. Poznaj ich typy i zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach. 

OKUCIA

Za funkcjonalność i bezpieczeństwo okien i drzwi odpowiadają okucia, które umożliwiają otwieranie, uchylanie czy przesuwanie skrzydeł. Możesz być pewien, że wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców i będą bezproblemowo działać przez wiele lat.

nawiewniki

Właściwy przepływ powietrza to zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki nawiewnikom montowanym w oknach nie musisz się martwić o wietrzenie. Zobacz jak nawiewniki spowodują, że w Twoim domu będzie zawsze świeże powietrze.

parapety

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i te montowane od środka mogą być wykonane w wielu różnych opcjach materiałów i kolorów. Sprawdź, które będą najlepiej pasować do Twoich okien.

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz, JAK PRoDUKUJEMY TWOJE OKNA

Odtwórz wideo