Oferta /

Okna więcej światła

OKNA ALUMINIOWE

Okna wykonane w systemie profili aluminiowych MB-70US Aluprof posiadają skrzydła niewidoczne od zewnętrznej strony zabudowy. W ciągu sąsiadujących ze sobą okien stałych i otwieranych widok wszystkich kwater jest taki sam. Szerokość ram okien jest niewielka, dzięki czemu konstrukcja robi wrażenie smukłej i lekkiej, a do pomieszczenia dostaje się znacznie więcej światła słonecznego.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest wysoka izolacyjność termiczna: współczynnik przenikania ciepła Uf w zależności użytych profili i akcesoriów wynosi od 1,35 do 2,16 W/m2K. W wersji HI współczynnik Uf  mieści się w zakresie od 1,31 do 2,0 W/m2K.

Na bazie tego systemu można także wykonywać konstrukcje antywłamaniowe.

CHARAKTERYSTYKA

Przepuszczalność powietrza

klasa 4; EN 1026; EN: 12207

Wodoszczelność

do klasy E1200; EN 1027; EN 12208

Odporność na obciążenie wiatrem

do klasy C5, EN 12211; EN 12210

Klasa anywłamaniowa

klasa RC1 do RC3, EN 1627

Głębokość ramy (drzwi / okno)

70 mm / 70 mm

Głębokość skrzydła (drzwi / okno)

70 mm / 79 mm

Grubość szklenia (okno stałe i drzwi / okna otwierane)

15-51 mm / 23-62 mm

Izolacyjność termiczna

Uf od 1,0 W/m2K

Design

Wyjątkowe i nieograniczone opcje aranżacji zapewnione przez możliwość zastosowania lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

DO POBRANIA

zOBACZ TAKŻE

aKCESORIA DO OKIEN

KLAMKI

Klamki są nieodłącznym elementem okien, który wpływa na estetykę i charakter. Zobacz bogatą ofertę klamek w nowoczesnym i tradycyjnym designie i dobierz ich funkcjonalności do swoich potrzeb.

SZYBY

Szyby zajmują największą powierzchnię w oknach,  dlatego ich właściwy wybór jest kluczowy dla zachowaniu komfortu termicznego i akustycznego budynku. Zobacz jakie oferujemy typy szkła i pakietów szybowych.

MOSKITIERY

W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery, które chronią przed owadami, komarami i muszkami, zapewniając jednocześnie swobodę wentylacji i widok na otoczenie. Poznaj ich typy i zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach. 

OKUCIA

Za funkcjonalność i bezpieczeństwo okien i drzwi odpowiadają okucia, które umożliwiają otwieranie, uchylanie czy przesuwanie skrzydeł. Możesz być pewien, że wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców i będą bezproblemowo działać przez wiele lat.

nawiewniki

Właściwy przepływ powietrza to zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki nawiewnikom montowanym w oknach nie musisz się martwić o wietrzenie. Zobacz jak nawiewniki spowodują, że w Twoim domu będzie zawsze świeże powietrze.

parapety

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i te montowane od środka mogą być wykonane w wielu różnych opcjach materiałów i kolorów. Sprawdź, które będą najlepiej pasować do Twoich okien.

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz, JAK PRODUKUJEMY TWOJE OKNA

Odtwórz wideo